ورود به سایت

نقش پارتیشن در دکوراسیون اداری ديگر قابل انکار نيست . نقش پارتیشن در دکوراسیون اداری و امكاناتي كه استفاده از پارتيشن اداري ايجاد مي كند علاوه بر افزايش كارايي محيط تاثير بسزايي نيز بر روي دكوراسيون اداري دارد.

در دکوراسیون داخلی یک فضا گاهی نیاز داریم از یه اتاق با چند کاربری مختلف استفاده کنیم، می توانیم یک فضای بزرگ را به چند قسمت تقسیم کنیم به طوری که این قسمت ها به طور کامل از هم جدا نشوند بلکه تنها عملکردشان

از یکدیگر متفاوت شود. این جداسازی عملکردی به وسیله ی پارتیشن یا همان جداکننده ها صورت می گیرد. با یک انتخاب هوشمندانه می توانید پارتیشنی انتخاب کنید که علاوه بر جداسازی، فضای اضافه نیز برای شما ایجاد کند.

مديران با استفاده از پارتيشن مي توانند بر اساس تعداد پرسنل هر واحد و سليقه خود به تقسيم بندي محيط كاري بپردازند .

اتاقهاي كوچك پر ازدحام با كارايي غير مر تبط و كاملا محصور با ديوارهاي گچي ديگر قابل تصور نيست.

هر واحد كاري مي تواند بر اساس نوع كاركرد بوسيله پارتيشني كه مناسب آن فضا باشد جدا شود .

امكان انتخاب رنگ و تركيب آن با ديگر محصولات مرتبط مانند مبلمان اداري ، پارتیشن ، کابینت و … يك محيط دنج و به دور از شلوغي را براي پرسنل ايجاد مي كند.

يك تصميم صحيح و درست در گرو توجه به نظرات مشاوران طراحي داخلي و انتخاب درست پارتيشن اداري و استفاده از رنگهاي همگون است .

از آنجايي كه رفت و آمد مشتريان و تحت تاثير قرار دادن آنها بسيار براي مديران مهم است توجه به دكوراسيون داخلي اداري بسيار اهميت دارد ، چون قطعا رابطه مستقيمي با ميزان فروش دارد به همين علت است كه هزينه زيادي در اين بخش صورت مي گيرد.

ما با مشاور تخصصي در اين ضمينه و ايجاد محيطهايي خاص و لوكس اداری را متناسب با هزينه مديران طراحي و اجرا مي نمايم.

برای مشاوره رایگان و بهترین بودن با آرشا پارتیشن تماس بگیرید.

دیدگاه کاربران

شما اجازه ارسال نظر را ندارید