ورود به سایت

پارتیشن شیشه ای

آرشا پارتیشن یکی از شرکت های مطرح در زمینه انواع پارتیشن تک جداره ، پارتیشن دوجداره و مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید پارتیشن و مبلمان اداری است. ما در کنار تولید و فروش پارتیشن و مبلمان به کار طراحی و پیاده سازی دکوراسیون داخلی ادارات ، سازمانها و شرکت ها پرداخته ایم. ما در زمینه تولید ، طراحی و نصب و پیاده سازی انواع پارتیشن اداری , پارتیشن دوجداره , پارتیشن تک جداره و پارتیشن ام دی اف برای مشتریان مجرب و متخصص هستیم. بی شک نمونه کارهای بسیار زیبا و خلاقانه ما در تصمیم شما برای انتخاب ما تاثیر خواهد داشت. از نمونه کارهای ما دیدن نمایید. پارتیشن های آرشا پارتیشن به صورت پارتیشن با فریم ام دی اف و پارتیشن با فریم آلومینیم و پارتیشن فریملس یا پارتیشن شیشه ای بدون فریم ساخته میشوند.

نمونه کارهای آرشا پارتیشن

آرشا پارتیشن پیشرو در عرصه تولید پارتیشن و مبلمان اداری

اعتماد بیش از 8۰۰ مشتری ارزشمند

از خدمت به مشتریان و حمایت از آن ها خرسندیم. شما نیز با آرشا پارتیشن همراه باشید.

پارتیشن اداری

پارتیشن عبارت است از هر سیستمی که یک فضا را به چند بخش متفاوت تقسیم کند. پارتیشن بندی در ادارات بسته به نیازها و کاربرد اداره و یا شرکت مورد نظر طراحی و اجرا می گردد. در روند طراحی، علاوه بر کارآیی به ظاهر و زیبایی پارتیشن نیز توجه بسیاری می شود. فرم و شکل پارتیشن اداری تاثیر به سزایی در دکوراسیون داخلی شرکت و یا اداره شما داشته و باید به نحوی طراحی شود که موجب حفظ نظم و آرامش بیشتر کارمندان و همچنین کنترل بیشتر آنان توسط مسئولان هر بخش گردد.
نکته مهم دیگر در مورد پارتیشن اداری این مساله می باشد که دکوراسیون یک شرکت که پارتیشن بخش مهمی از آن را تشکیل می دهد، به نحوی تداعی کننده خصوصیات عملکردی آن در ذهن مراجعه کنندگان و مشتریان است. از این رو انتخاب طرحی که متناسب با ساز و کار شما و فعالیت های مربوطه باشد، بسیار مهم و ضروری است. در ساخت پارتیشن بندی اداری می توان از اجسام شیشه ای، چوبی و یا فلزی بنا به ضرورت و کاربرد بهره گرفت.
از جمله نکات بسیار مهمی که در طراحی و اجرا پارتيشن اداري مورد توجه قرار داده ایم، ایجاد محیطی منظم با دسترسی بالا برای تمامی کارمندان بوده که از مهم ترین دلایل استفاده فراگیر از پارتیشن های اداری است. پارتیشن اداری با هزینه ای مناسب و نصب و تغییر مکان آسان، گزینه ای بسیار مناسب برای رفع نیاز های اداره شما می باشد.
یکی از ویژگی های مهم در پارتیشن دیده نشدن جای پیچ و میخ روی کار است که این شرکت با استفاده از اتصالات توکار و قابلیت پیاده سازی سریع و جابجایی آسان موجب برتری محصول خود نسبت به نمونه های مشابه شده است.

partition edari